5 نرم افزار کم حجم نمایش PDF جایگزین adobe reader

بر روی هر رایانه ای نرم افزاری برای مشاهده فایل های PDF نصب شده و اما این نرم افزار اغلب چیزی نیست جز نرم افزار Adobe reader. این نرم افزار برای خواندن فایل های PDF مناسب است و تقریبا روی همه رایانه ها نصب است اما حجم زیاد و سنگین بودن آن ممکن است بر روی بعضی از رایانه ها که مشخصات سخت افزاری پایین تری دارند آزار دهنده باشد. در ادامه چند نرم افزار رایگان و کم حجم که برای مشاهده فایل های PDF تولید شده اند را به شما معرفی می نماییم.

کسب درآمد بالا با استخراج آسان بیت کوین بدون هزینه!

 1. foxit reader :این نرم افزار نیز مانند adobe reader اسم و رسمی برای خود کسب کرده و گزینه بسیار مناسبی برای نمایش فایل های PDF است. با نصب این نرم افزار یک چاپگر مجازی هم در سیستم شما نصب می شود که با آن می توانید هر فایل قابل چاپی را به PDF تبدیل کنید. این نرم افزار رایگان را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید.
  دانلود از سایت اصلی

 2. PDF Xchange :این نرم افزار بسیار قدرتمند امکان نمایش و ویرایش بسیار پیشرفته ای را برای فایل ها فراهم نموده که بسیاری از ویژگیهای آن به صورت رایگان ارائه شده. این نرم افزار در دو نسخه viewer و editor تهیه شده که به ترتیب برای نمایش و ویرایش فایل ها استفاده می شوند.
  دانلود viewer
  دانلود editor

 3. NitroPDF : نرم افزار NitroPDF یکی از بهترین نرم افزارهای ویرایش فایل های PDF است که یک نسخه از  ان که فقط نمایشگر PDF است به صورت رایگان ارائه شده است. این نرم افزار را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید.
  دانلود nitropdf

 4. SumatraPDF : این نرم افزار رایگان حجم بسیار کمی دارد (کمتر از 5 مگابایت) که می توانید از آن در فلش مموری نیز استفاده نمایید. این نرم افزار از لینک زیر قابل دریافت است.
  دانلود sumatrapdf
 5. SlimPDF Reader : این نرم افزار کم حجم ترین نرم افزار خواندن فایل های PDF است که تنها 1.5 مگابايت حجم دارد! البته با توجه به حجم کم آن نباید توقع امکانات زیادی از آن داشته باشید. این نرم افزار را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید.
  دانلود SlimPDF Reader

کسب درآمد بالا با استخراج آسان بیت کوین بدون هزینه!

سایت کانی از سال 1389 راه اندازی شده، در این سایت بهترین تجربیات خودم رو منتشر میکنم ، هر روز مطالب جدید به مطالب سایت اضافه می کنم.

خوشحال می شویم دیدگاهی بنویسید

دیدگاهی بنویسید

سیزده − سه =

Register New Account
ورود /ثبت نام
بازیابی کلمه عبور
Compare items
 • Total (0)
Compare