یوزبیت یا یوزکوین اولین ارز دیجیتال ایرانی است که بر پایه اتریوم (یک ارز دیجیتال معروف بین المللی) راه اندازی شده. یوزبیت در اوایل راه قرار دارد و پتانسیل این را دارد تا در آینده ای نزدیک سود فراوانی را به دارندگان خود هدیه دهد.

ثبت نام در یوزبیت

ثبت نام در یوزبیت آسان و رایگان است، در عرض چند ثانیه می توانید عضو سایت شوید و شروع به کسب درآمد کنید. در این سایت به صورت رایگان می توانید یوزبیت دریافت کنید. در ادامه راه های دریافت یوزبیت را شرح می دهیم. توجه کنید برای ذخیره و حفظ یوزبیت ها حتما باید در سایت یوزبیت عضو شوید.

راه های کسب یوزبیت:

  • استخراج یوزبیت به کمک پردازنده رایانه (رایگان)
  • انجام بازی آنلاین برای کسب یوزبیت (رایگان)
  • خرید مستقیم یوزبیت
  • کسب زیرمجموعه (رایگان)

در روش اول از پردازنده رایانه یا لپ تاپ شما برای استخراج یوزبیت استفاده می شود که در این روش خودتان میزان استفاده از پردازنده را تعیین می کنید.

یوزبیت

در روش دوم با کلیک بر روی یک دکمه سه شکل به چرخش در می آید که در صورت یکسان شدن هر سه شکل 1 یوزبیت، در صورت یکسان شدن دو شکل 0.001 یوزبیت و در صورت یکسان نشدن آنها 0.0001 یوزبیت دریافت می کنید.

یوزبیت

در روش سوم با پرداخت مستقیم وجه، یوزبیت خریداری می کنید. قیمت خرید یوزبیت متفاوت است و در زمان های خاصی ممکن است تخفیف های خوبی ارائه شود. با توجه به نوپا بودن یوزبیت احتمال سودآور بودن سرمایه گذاری بر روی آن بسیار زیاد است.

عضویت رایگان در یوزبیت

در روش چهارم با زیر مجموعه گیری یوزبیت دریافت می کنید

یوزبیت ها امکان خرید و فروش به ریال یا تبدیل به اتریوم (ارز دیجیتال معروف بین المللی) را دارند. در سایت یوزبیت غیر از یوزبیت امکان معامله امن سایر ارزهای دیجیتال هم فراهم شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =