Your Cart

معرفی پوسته های فروشگاه فایل وردپرس

معرفی چند پوسته فروشگاه فایل وردپرس

در این مطلب چند پوسته فروشگاهی وردپرس مناسب فروشگاه های فایل را که از افزونه معروف Easy Digital Downloads پشتیبانی می کنند معرفی می کنیم.این قالب ها مخصوص افزونه EDD طراحی شده اند و با نصب این پوسته ها می توان از امکانات افزونه فوق بیشترین استفاده را نمود.در ادامه به معرفی چند قالب های فروشگاه فایل می پردازیم.

پوسته Marketify

این پوسته که مخصوص افزونه EDD طراحی شده با طراحی مدرن و زیبای خود در بین قالب های فروشگاه فایل بسیار محبوب بوده و بسیاری از فایل مارکت ها با این پوسته راه اندازی شده اند.

این قالب بسیار حرفه ای برای راه اندازی سایت های فروشگاه فایل بسیار مناسب می باشد و مخصوصا برای افزونه easy digital downloads ساخته شده است.

این قالب بسیار زیبا و حرفه ای که از طراحی مدرن و پیشرفته ای برخوردار است با نصب همزمان با افزونه EDD Marktplace Bundle انتخاب مناسبی برای فایل مارکتها می باشد و نیاز شما را کاملا برآورده می کند.این قالب علاوه بر راه اندازی فروشگاه فایل دارای قسمت وبلاگ نیز می باشد. و شما می توانید در کنار فروشگاه بخش وبلاگ را نیز راه اندازی نمایید.

پوسته Vendd

پوسته حرفه ای وردپرس به نام vendd برای راه اندازی فروشگاه محصولات مجازی، کاملا سازگار با افزونهEasy Digital Downloads، قالب کاملا مناسب با امکانات زیاد و بسیار سبک و کم حجم با سرعت بارگذاری بالا، این قالب توسط گروه EDD طراحی شده بنابراین کاملا از امکانات این افزونه حرفه ای استفاده می کند، این قالب با پشتیبانی از همه امکانات EDD می تواد فروشگاه استاندارد شما را راه اندازی کند و همچنین در کنار فروشگاه برگه وبلاگ شما را نیز پشتیبانی می کند.و سایت شما را کامل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =