Your Cart

واترمارک کردن عکس ها در وردپرس

واترمارک کردن عکس ها در وردپرس

امروزه کپی کردن مطالب و بویژه عکس ها در بین سایت ها به یک امر عادی تبدیل شده و شما با انتشار مطلب،خواسته و ناخواسته عکس های موجود در سایت خود را در اختیار هزاران وبسایت و وبلاگ قرار می دهید.

یکی از بهترین روش ها برای منصرف کردن کپی کنندگان عکسها واترمارک دار کردن آنها میباشد، شما ممکن است عکس را در رایانه خود دانلود کرده و توسط نرم افزارهای مختلف آنها را واترمارک کرده و دوباره آپلود نمایید، این کار زمانبر و خسته کننده است، اگر سایت شما نیز از وردپرس نیرو می گیرد می توانید بدون زحمت عکس های خود را واترمارک کنید، به شما پیشنهاد می کنم این مطلب را مطالعه نمایید، در ادامه به معرفی چند افزونه وردپرسی برای واترمارک کردن عکس ها می پردازیم.

واترمارک کردن عکس ها در وردپرس

۱- simple watermark

این افزونه عکس های سایت شما را با تصاویر png با شفافیت دلخواه و یا با متن دلخواه با امکان تغییر سایز و رنگ و شفافیت متن و همچنین امکان تعیین اندازه واترمارک بصورت درصدی از عکس اصلی واترمارک می کند، نکته جالب در مورد این افزونه بدون تغییر ماندن عکس اصلی است!

۲- easy watermark

این افزونه عکس های شما را هنگام آپلود شدن بطور خودکار واترمارک می کند، همچنین این افزونه امکان واترمارک کردن عکسهای قبلی را یصورت دستی فراهم نموده است ، پشتیبانی از واترمارک های png , jpg , gif و متن با امکان تغییر شفافیت نیز از ویژگیهای دیگر این افزونه می باشد.

۳-watermark hotlink protection

این افزونه عکس های شما را در سایت شما بدون تغییر باقی می گذارد ! اما اگر عکس شما در سایت های دیگر بصورت hotlink قرار داده شود آنرا واترمارک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 7 =