Your Cart

پایان کار هاست رایگان Ugig

پایان کار هاست رایگان Ugig

اگر شما هم از طرفدارانسایت های رایگانهستید به احتمال زیاد در سال های قبل در سایت یوگیگ () عضو بوده اید، این سایت جزو اولین ارائه دهنده های هاست رایگان در ایران بود، هزاران سایت در این سرویس بطور رایگان راه اندازی شده بود و هر کسی می توانست تعداد زیادی سایت رایگان به صورت subdomain از سایت اصلی راه اندازی نماید.

اما این سایت از اوایل سال ۹۴ خبری رامنتشر کرد که صاحبان هاستهای رایگان تا آخر خرداد مهلت دارند تا سایت های خود را ارتقا دهند و با پرداخت هزینه یکی از پلن های هاست را خریداری نموده و دامنه خود را به آن متصل نمایند. این خبر بسیار غیر منتظره کاربران بسیار زیاد این سرویس را غافلگیر کرد ، زیرا مسئولان سایت قبلا اعلام کرده بودند که هاست رایگان یوگیگ برای همیشه رایگان باقی خواهد ماند و بر همین اساس مدیران سایت های راه اندازی شده با این سیستم با خیال آسوده بر روی سایت های خود کار می کردند و انتظار چنین خبری را نداشتند.

بهر حال هر چند هنوز هم سایت های زیادی در سطح اینترنت وجود دارند که خدمات هاست رایگان ارائه می دهند اما این اتفاق هشداری است که هیچگاه روی دائمی بودن این خدمات حساب نکنیم و هر آن آمادگی پایان خدمات رایگان این سایت ها را داشته باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =