آموزش ساخت وبلاگ در بلاگ اسکای

برای ساخت وبلاگ در سرویس وبلاگدهی رایگان بلاگ اسکای به آدرس زیر مراجعه کنید:

آدرس سایت بلاگاسکایwww.Blogsky.com

در صفحه اول سایت بلاگ اسکای همان طور هم که در عکس زیر مشخص است باید بر روی دکمه نارنجی ”ثبت نام کنید” کلیک کنید.

ثبت وبلاگ در بلاگ اسکای

در صفحه باز شده که مانند عکس زیر است باید تمامی جاهای خالی را با مشخصات صحیح پر کنید و پس از قبول قوانین بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. البته نکته قابل توجه این است که برای فعال سازی اکانت شما، باید به ایمیل خود رفته در آنجا بر روی لینک فعال سازی که از طرف بلاگ اسکای برای شما فرستاده شده کلیک کنید، پس در وارد کردن اطلاعات خود به خصوص آدرس میل دقت داشه باشید.

فرم ثبت نام بلاگ اسکای

در ادامه در صورتی که در پر کردن فرم ثبت نام مشکلی پیش نیامده باشد شما با پیغام که در تصویر زیر مشخص است روبرو می شوید. که از شما خواسته تا برای اتمام ثبت نام به ایمیل خود رفته و در آنجا بر روی لینک فعال سازی کلیک کنید.

blog sky

با کلیک بر روی لینک فعال سازی شما به صورت اتوماتیک به صفحه ای فرستاده می شوید که پیغامی مانند تصویر زیر در آن است و از شما می خواهد تا مشخصات را تایید کنید.

بلاگ اسکای

با تایید مشخصات پیغام زیر برای شما به نمایش در خواهد آمد.

خوب حالا شما دارای یک اکانت در سیستم بلاگ اسکای هستید ولی توجه داشته باشید که هنوز برای خود وبلاگینساختهاید، برای این کار باید وارد سایت شده و برای ورود به سایت باید در صفحه اول سایتبلاگ اسکایهمان طور که در تصویر زیر مشخص است بر روی ”ورود به سیستم” کلیک کنید.

ورود به سایت بلاگ اسکای

در صفحه باز شده نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد و دکمه ”ورود” را بزنید.

ورود به محیط کاربری سایت بلاگ اسکای

پس از وارد شدن به محیط مدیریت در وسط صفحه با پیغام زیر روبرو خواهید شد. که به شما می گوید هنوز وبلاگی ندارید و برای ساختن وبلاگ باید بر روی دکمه ”ایجاد وبلاگ” کلیک کنید.

ایجاد وبلاگ جدید در بلاگ اسکای

در ادامه شما باید آدرس وبلاگ، عنوان و توضیحات وبلاگ خود را بنویسید و ثبت کنید.

ساخت وبلاگ در بلاگ اسکای

خوب حالا شما دارای یک وبلاگ در بلاگ اسکای هستید در صورت تمایل می توانید به همین روش وبلاگ های دیگری نیز در بلاگ اسکای به اکانت خود اضافه کنید.

برای ورود به محیط مدیریت وبلاگ نیز همان طور که در عکس زیر مشخص است کافی است آن را اننخاب کرده و بر روی دکمه “مدیریت وبلاگ” کلیک کنید.

وبلاگ در بلاگ اسکای

منبع:سوساوب

6 دیدگاه برای “چگونه یک وبلاگ بسازیم

    • زاهد فتحی زاده گفته:

      اگه منظورتون فرم ثبت نام در وبلاگ است، این فرم به صورت آنلاین بوده و در هر یک از سایت هایی که در مطلب بالا معرفی شده، توی همون سایت فرم آنلاین ثبت نام موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + هفده =