Your Cart

مرورگر امن سریع و چابک Brave برای رهایی از دست پاپ آپ و تبلیغات مزاحم!

اگر زمان زیادی را صرف وبگردی می کنید حتما تاکنون سایت هایی را دیده اید که به محض کلیک یا لمس صفحه، پنجره های پاپ آپ زیادی باز می شود. که موجب کند شدن بارگذاری، افزایش مصرف اینترنت و کلافه شدن کاربر می شود. برخی از این سایت ها پا از این هم فراتر گذاشته و از مرورگر و پردازنده شما، بدون اجازه برای استخراج رمزارز هم استفاده می کنند. برای رهایی از این مشکلات برای مرورگرها افزونه هایی طراحی شده که کمابیش مشکل را حل می کنند. اما ما در این مطلب مرورگر جدید و سریعی را به شما معرفی می کنیم که به طور حرفه ای برای این کار طراحی شده.

در ویدیوی زیر مقایسه سرعت بارگذاری مرورگر Brave را با دو مرورگر Firefox و Chrome مشاهده می کنید. همانطور که می بینید سرعت 3 برابری Brave در مقایسه با سایر مرورگرها کاملا مشهود است. همچنین در این ویدیو حذف بنرهای تبلیغاتی از صفحه سایت دیده می شود.

مرورگر Brave امکان جلوگیری از نمایش پنجره های پاپ آپ، جلوگیری از تبلیغات و حتی مسدود کردن اسکریپت های ناخواسته در سایت ها را برای ما فراهم می کند. مرور گر Brave بر پایه گوگل کروم طراحی شده و امکانات حرفه ای برای جلوگیری از تبلیغات و کدهای ناخواسته دارد. سرعت بارگذاری این مرورگر در مقایسه با سایر مرورگرها بسیار زیاد است و مصرف اینترنت را نیز کاهش می دهد.

ویژگیهای کلیدی مرورگر اینترنت Brave

مرورگر Brave علاوه بر ویژگیهای معمول سایر مرورگرها، دارای ویژگیهای خاص زیر هم می باشد.

  • مسدود کردن پنجره های پاپ آپ ناخواسته
  • مسدود کردن تبلیغات ناخواسته
  • مسدود کردن اسکریپت های مخرب
  • سرعت بارگذاری بالای صفحات
  • کاهش مصرف حجم اینترنت
  • دارای VPN داخلی در مرورگر
  • کسب در آمد با دریافت و ذخیره رمزارز BAT
  • ارائه گزارش میزان تبلیغات مسدود شده و زمان و حجم اینترنت صرفه جویی شده
  • محیط کاربری آشنا و بسیار کاربرپسند

مرورگر Brave را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید. البته ممکن است برای دانلود مرورگر، لازم باشد ف شکن را روشن کنید اما پس از آن برای استفاده از مرورگر و وبگردی نیازی به روشن کردن ف شکن نیست و سایت ها و صفحات اینترنتی با سرعت بسیار زیاد و به راحتی نمایش داده می شوند. حتی در صورت نیاز می توانید از VPN داخلی مرورگر نیز استفاده کنید.

دریافت جدیدترین نسخه مرورگر Brave

در واقع فایلی که دانلود می شود فایل نصاب است که جدیدترین نسخه مرورگر Brave را بر روی رایانه یا گوشی شما نصب می کند. مرورگر Brave امکان دریافت رمزارز BAT را هم به همراه کیف پول الکترونیکی آن فراهم ساخته است.

دانلود مرورگر Brave
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =