برای تهیه فیلم های آموزشی یا تصاویر گرفته شده از صفحه نمایش نرم افزارهای پیشرفته و قدرتمندی مانند Camtasia studio و Snagit و Capivate وجود دارند که امکانات بسیار پیشرفته ای دارند و شما با آنها می توانید عکس ها و ویدیوهای آموزشی فوق العاده ای خلق کنید. البته این نرم افزار ها بسیار سنگین بوده و به رایانه های قوی نیاز دارند و همچنین برای استفاده از این نرم افزارها لازم است تا لایسنس قانونی آنها که قیمت بسیار بالایی دارد را تهیه کنید یا اینکه از نسخه های غیر قانونی و کرک  شده آنها که از نظر امنیتی و اخلاقی ممکن است شما را آزار دهد استفاده کنید.

اگر می خواهید یک نرم افزار کاملا رایگان و با حجم بسیار کم که کارایی خوب و امکانات مناسبی دارد در اختیار داشته باشید، نرم افزار Captura گزینه بسیار مناسبی است. این نرم افزار کمتر از 3 مگابایت حجم دارد، منبع باز و رایکان است و قابل حمل است که می توانید حتی درون یک فلش آنرا با خود به هر جایی ببرید و از آن استفاده نمایید!

این نرم افزار امکان خلق عکس ها و ویدیوهای آموزشی را فراهم می کند. با این نرم افزار می توانید کلیک های موس، دکمه های فشرده شده روی صفحه کلید و متون یا تصاویر ثابت را بر روی ویدیوهای خود ثبت نمایید.

نسخه:

حجم:

لینک دانلود:

8.0.0

2.7 مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 19 =