مقدمه

در پی افزایش بی سابقه قیمت بیت کوین در ماه‌های گذشته معاملات رمزارزها رونق بسیار زیادی پیدا کرده و بسیاری از مردم سرمایه‌های خود را وارد این بازار مدرن کرده‌اند. اما از طرفی با وجود تحریم های متعددی که برای ما ایرانیان اجرا شده، این معاملات با چالش های زیادی روبروست. از آنجمله می توان به عدم امکان معامله ایرانیان در صرافی های بزرگ و معتبر دنیا نام برد. بزرگترین صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال یعنی بایننس (Binance) رسما اعلام کرده که به کشورهای تحریم شده خدمات ارایه نمی دهد. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال یادگیری و پیدا کردن راه کارهای مناسب جهت انجام معاملات رمزارزها هستند.

در این مقاله صرافی خوب و معتبری در سطح بین المللی معرفی می شود که هیچ مشکلی با ایرانیان ندارد و در حال حاضر خدمات کاملی برای همه اعضا از جمله ایرانیان ارایه می دهد. صرافی کوینکس (Coinex) بر خلاف سایر صرافی ها خدمات خود را به همه اعضا ارایه می دهد و تا کنون هیچ مشکلی برای اعضای ایرانی خود ایجاد نکرده است و در حال حاضر بهترین گزینه برای معملات رمزارزها می باشد. اگر از لینک زیر برای ثبت نام در کوینکس استفاده نمایید از 30٪ تخفیف در کارمزد معاملات برخوردار خواهید شد.

تاریخچه کوینکس

صرافی کوینکس در سال 2017 در هونگ کونگ توسط ” یانگ هایپو Yang Haipo ” که مدیر استخر Viabtc بود بنیانگذاری شد. در طی نزدیک به ۴ سال که از تاسیس یان صرافی می گذرد میزان معاملات نقدی روزانه آن بیش از 100 میلیون دلار است و در این مدت خدمات و امکانات این طرافی پیشرفت چشمگیری کرده است. طراقی کوینکس پتانسیل تبدیل شدن به رقیب جدی بایننس را دارد.

خدمات و ویژگیهای کوینکس Coinex

  • امکان استفاده کاربران کشورهای تحت تحریم بدون محدودیت (در حال حاضر)
  • پشتیبانی از بیش از ۳۰۰ رمزارز برای ترید و نگهداری
  • دارای کیف پول اختصاصی و پشتیبانی از کیف پول ViaWallet
  • دارای انواع معامله از جمله Spot, Margin, Future , …
  • امنیت بالا و سرعت زیاد
  • دارای Api جهت اتصال به سایت یا نرم افزار اختصاصی شما و دریافت داده های قیمت و …
  • امکان ایجاد حساب های فرعی در حساب اصلی
  • و …

ثبت نام در کوینکس

جهت ثبت نام در صرافی ارزهای دیجیتال کوینکس از لینک زیر استفاده نمایید. اگر از لینک زیر برای ثبت نام استفاده نمایید از 30٪ تخفیف در کارمزد معاملات برخوردار خواهید شد.

ثبت نام در کوینکس Coinex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =