Your Cart

دوج کوین ارز دیجیتالی برای تازه کارها

مقدمه

دوژکوین (DogeCoin) یا دوج کوین یا داج کوین یکی از ارزهای دیجیتال است که به دور از تب و تاب و هیاهو است و قیمت بسیار پایینی که دارد موجب شده بسیاری از افرادی که به سوی ارزهای دیجیتال روی می آورند، ابتدا به طرف این ارز گرایش پیدا می کنند.

معرفی دوژکوین (DogeCoin)

دوژکوین در سال 2013 معرفی شد و سازندگان آن در واقع این ارز را برای سرگرمی ساختند اما این ارز طرفداران زیادی پیدا کرد.

این ارز کاربرد زیادی در امور خیریه دارد و تاکنون کارهای خیر زیادی را حمایت کرده است. اما اکنون در دنیای تجارت الکترونیک برای سرمایه گذاری و حفظ ارزش هم مورد استفاده قرار می گیرد. دوژکوین انتخاب مناسبی برای تازه کاران دنیای ارزهای دیجیتال است زیرا قیمت بسیار پایینی دارد و نیاز به سرمایه گذاری بالا ندارد بنابراین انتخاب خوبی برای یادگیری کار با ارزهای دیجیتال است.

نماد دوژکوین

نماد دوژکوین

نماد دوژکوین صورت یک سگ (سگ نژاد شیبا اینو که بومی ژاپن است) است. کلمه Doge هم تغییر یافته Dog به معنی سگ است. نماد ارزی آن هم Ð است.

دوژکوین رایگان

بعضی از سایت ها امکان اهدای دوژکوین رایگان را به صورت قرعه کشی فراهم کرده اند. این سایت ها با هر بار شرکت در قرعه کشی مقداری دوژکوین به شما اهدا می کنند. سایت های زیر نمونه ای از سایت های اهدای دوژکوین هستند. که با عضویت در آنها، هر ساعت یکبار می توانید در قرعه کشی شرکت کنید.

freedoge

dogefaucet

کیف پول دوژکوین

برای ذخیره دوژکوین نیاز به داشتن کیف پول است. در سایت دوژکوین به آدرس my.dogechain.info می توانید کیف پول خودتان را بسازید و دوژکوین های دریافت شده را در آن ذخیره کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =