Your Cart

به روز رسانی جدید ووکامرس و اضافه شدن داشبورد مدیریتی پیشرفته

شرکت اتوماتیک، ارایه دهنده وردپرس و ووکامرس، امروز به روزرسانی جدید ووکامرس یعنی نسخه 3.6.4 را منتشر کرد. پس از دریافت این به روز رسانی پیغامی مبنی بر نصب افزونه جدید مدیریت ووکامرس دریافت خواهید کرد. افزونه مدیریت ووکامرس امکانات جدید به سایت فروشگاهی شما اضافه خواهد کرد و در واقع شما یک پنل مدیریتی حرفه ای تر با امکانات بیشتر خواهید داشت. البته این پنل هنوز راه زیادی دارد تا به نسخه پایدار و کامل خود برسد. هرچند می دانیم که اتوماتیک از عهده این کار به خوبی بر می آید.

افزونه جدید که بر اساس جاوااسکریپت نوشته شده امکاناتی از قبیل گزارشات مفصل تر و فیلترهای پیشرفته و امکان سفارشی سازی پنل مدیریت را فراهم می کند.

به گفته توسع دهندگان، افزونه Woocommerce Admin فعلا به صورت یک افزونه جدا ویژگیهایی را به ووکامرس اضافه می کند و قرار است در آینده به هسته ووکامرس اضافه شود. این همان راهی است که افزونه Woocommerce Blocks طی کرد.

به نظر می رسد که اتوماتیک قصد دارد با حرفه ای تر کردن ووکامرس، جایگاه این فروشگاه ساز را به عنوان برترین فروشگاه ساز اینترنتی بیش از پیش تثبیت کند.

اگر میزبان سایت شما مشخصات پایینی دارد توصیه می کنم از نصب این افزونه جدید خودداری نمایید زیرا منابع زیادی از سرور شما را به خود اختصاص می دهد و ممکن است گهگاه سایت شما از دسترس خارج شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − پنج =