دانلود رایگان, نرم افزار جایگزین, نرم افزار کم حجم

دانلود نرم افزار آفیس رایگان و کم حجم WPS

نرم افزار آفیس رایگان و کم حجم WPS یک نرم افزار اداری رایگان کامل و بهینه است که قابل نصب بر روی رایانه و موبایل را دارد.

WPS office دارای چهار بخش writer , spreadsheet, presentation , PDF است که برای ویرایش فایل های متنی، ارائه صفحه گشترده و پی دی اف مناسب است. این نرم افزار می تواند به خوبی جایگزین Word , Excel , Powerpoint و همچنین Adobe reader شود.

محیط کاربری این نرم افزار بسیار شبیه به نرم افزار Microsoft Office است، بنابراین کار با این نرم افزار آسان است. نرم افزار WPS Office بسیار کم حجم است و فقط 130 مگابایت حجم دارد و سرعت آغاز بکار آن بسیار زیاد است و در مقایسه با سایر نرم افزارهای آفیس بسیار سبک و سریع است و در عین حال تمامی امکانات یه نرم افزار آفیس کامل را دارد.

این نرم افزار در نسخه های مختلفی منتشر شده که برای نصب بر روی ویندوز، لینوکس، آندروید و آی او اس مناسب هستند. نسخه های مختلف نرم افزار قدرتمند WPS Office را می توانید از آدرس زیر دانلود نمایید.

دانلود نرم افزار WPS Office

author-avatar

درباره زاهد فتحی زاده

سایت کانی از سال 1389 راه اندازی شده، در این سایت بهترین تجربیات خودم رو منتشر میکنم ، هر روز مطالب جدید به مطالب سایت اضافه می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + چهارده =